Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Kamienie półszlachetne kule fasetowane

Kup piękne kamienie półszlachetne w kształcie kuli fasetowane. Twórz z nich ciekawą biżuterię handmade, w tym bransoletki, kolczyki, naszyjniki czy inne rękodzieło.

Kamienie te idealne nadają się do tworzenia bransoletek, bardzo dobrze łączy się je z półfabrykatamie srebrnymi, czy przekładkami metalowymi. Można do tego wykorzystać gumkę, drut, czy linkę stalową. 

--- czytaj więcej ---
kule fasetowane

Kamienie jubilerskie, kamienie ozdobne oraz kamienie półszlachetne fasetowane kule.

Charakteryzują się szlifowanymi ściankami, przez co wyglądają bardzo elegancko i szlachetnie, używa się je do tworzenia biżuterii handmade, a zwłaszcza bransoletek na gumce, można też stworzyć tradycyjne zapięcie z półfabrykatów do biżuterii.

Dla twórców handmade, kamienie półszlachetne kule fasetowane to niezbędnik. Wyjątkowe imitacje drogocennych kamieni, podlegające procesowi fasetowania, czyli szlifowania w taki sposób, aby utworzyły się skośnie ścięte krawędzie, prezentują się elegancko i klasycznie.

Kamienie półszlachetne w kształcie kuli, w zróżnicowanej gamie kolorystycznej, z agatu oraz jadeitu barwionego, doskonale służą do tworzenia wyjątkowych ozdób. Koraliki mają bazę naturalną i są kamieniami półszlachetnymi, które doskonale prezentują się w unikalnych wyrobach, takich jak bransoletka, naszyjnik, kolczyki.

Kamienie półszlachetne kule fasetowane łatwo łączą się z metalowymi przekładkami lub srebrnymi półfabrykatami. Umieszczone na lince stalowej, na gumce lub na drucie będą tworzyły trwałą, odporną na uszkodzenie, unikatową biżuterię.

Bransoletki z kamieni półszlachetnych, które wykorzystują jednolitość półproduktów, wspaniale prezentują się, gdy wykonuje się je z fasetowanych kamieni. Dobierając odpowiednią kolorystykę biżuterii, można tworzyć dodatki, pasujące do wielu stylizacji, na różne okazje.