Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Kamienie półszlachetne - kamienie szlachetne - kamienie ozdobne

Kamienie półszlachetne, kamienie szlachetne, ozdobne i jubilerskie. Najtańszy sklep z kamieniami jubilerskimi. Sprzedaż detaliczna i hurtowa. Sprawdź nasze koraliki z kamieni naturalnych do wyrobu biżuterii handmade. Dostawa w 24h!

Kamienie półszlachetne i szlachetne do wyrobu biżuterii należą do najpopularniejszych produktów w naszej ofercie. Naszyjniki, bransoletki i kolczyki zrobione z ich wykorzystaniem są bajecznie proste do wykonania nawet dla początkujących. Czym są kamienie półszlachetne? Są to kamienie naturalne o mniejszej twardości niż kamienie szlachetne, ale wciąż zachwycające wyjątkową barwą i kształtem. Agat, ametyst, jadeit, jaspis, kryształ górski, turkus i wiele innych kamieni ozdobnych  – w naszej ofercie znajdziesz wszystko co potrzebne do wyrobu biżuterii, która zachwyci każdego.

Kamienie ozdobne w naszym sklepie są dostępne w wielu kolorach, kształtach i rozmiarach, w dużych i małych opakowaniach. W paczkach detalicznych i paczkach hurtowych. U nas znajdziesz kamienie naturalne i półszlachetne w różnorodnych kształtach: kule, owale, serca, kwadraty i wiele innych. Bez względu na to czy lubisz delikatne dodatki czy duże formy w biżuterii, kamienie jubilerskie z naszego sklepu spełnią doskonale swoją rolę.  

Każdy, kto chciałby rozpocząć przygodę z ręcznym tworzeniem biżuterii powinien zaopatrzyć się również w odpowiednie półfabrykaty jubilerskie.

--- czytaj więcej ---
kamienie półszlachetne

Kamienie szlachetne i kamienie półszlachetne - radość tworzenia biżuterii

Dzięki bogatej ofercie kamieni ozdobnych w naszym sklepie można z łatwością stworzyć biżuterię o indywidualnym charakterze, zaś granice wyznacza tylko wyobraźnia. W asortymencie można znaleźć kamienie ozdobne w szerokiej gamie kolorów i kształtów. Naturalne kamienie doskonale komponują się z półfabrykatami do wyrobu biżuterii ze srebra.

Kamienie półszlachetne - doskonałe do biżuterii handmade

Kamienie półszlachetne z naszego sklepu to oferta dla osób lubiących samodzielne tworzenie niezwykłych przedmiotów handmade. Dzięki kamieniom i akcesoriom niezbędnym do robienia biżuterii można stworzyć takie ozdoby jak kolczyki, naszyjniki, bransoletki czy przepiękne zawieszki diy. Kamienie ozdobne to propozycja zarówno dla amatorów, zapalonych hobbystów oraz fachowców, zawodowych jubilerów, w dziedzinie projektowania biżuterii.

Biżuteria z kamieni ozdobnych - sposób na wolny czas

Pasja, to poza pracą zawodową i rodziną, bardzo ważny element życia. Oferta kamieni ozdobnych, akcesoriów do tworzenia biżuterii oraz narzędzi jubilerskich to możliwość własnoręcznego projektowania biżuterii zarówno w domowym zaciszu, jak i w specjalistycznej pracowni. Kamienie to bardzo wdzięczny materiał, który z łatwością można łączyć w przeróżne zestawienia. Dzięki ogromnemu asortymentowi bez problemu da się stworzyć piękne zestawy np. spójne pod względem rodzaju kamieni i ich koloru, współgrające z konkretną sukienką lub bluzką, a także z nastrojem osoby, którą taką biżuterię zakłada.

Kamienie jubilerskie - do tworzenia bransoletek diy

Wśród naszych kamienie jubilerskich znajdziesz najbardziej lubiane i popularne kamienie. Jak turkusy, ametysty czy kryształ górski. Nas Klienci chętnie też sięgają po agaty, jaspisy, jadeity. Kamienie jubilerskie doskonale łączą się z dobrej jakości półfabrykatami. Poza srebrem szczególnie polecamy półfabrykaty ze stali chirurgicznej 316. Kamienie bardzo dobrze komponują się także z koralikami szklanymi, takimi jak koraliki Toho czy inne piękne półprodukty do wyrobu biżuterii z całego świata.