Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki® - koraliki japońskie Delica Miyuki

Koraliki Miyuki® to słynne japońskie koraliki, uważane za top koralików drobnych do wyrobu biżuterii. Charakteryzują się idealnym kształtem i kolorem, świetnie nadają się do beadingu. Koraliki te są konkurentem koralików TOHO. Te japońskie koraliki drobne zostały stworzone w Japonii w latach osiemdziesiątych przez Masayoshi Katsuoka z firmy Miyuki Shoji Company. Charakteryzują się cylindrycznym kształtem i dużym otworem. Dzięki swojemu kształtowi prace wykonane przy ich użyciu są płaskie, a wzory idealnie spasowane. Są bardzo lubiane przez hobbystów tworzących rękodzieło, zwłaszcza przy tworzeniu bransoletek i kolczyków.

--- czytaj więcej ---
koraliki Miyuki®

Koraliki Miyuki® - japońska doskonałość

Miyuki Delica to najpopularniejsze koraliki Miyuki. Charakteryzują się cięciem Delica, które pięknie odbija światło. Te szklane koraliki dostępne są w setkach kolorów oraz pokryć. Koraliki delica dostępne są m.in. w wersji transparentnej, opaque, inside dyed i wielu innych.

Nici Miyuki - japońskie nici nylonowe

Miyuki nici nylonowe doskonale pasują do pracy handmade z wykorzystaniem koralików Miyuki Delica. Bez względu na to czy tylko nawlekasz koraliki na nitkę, czy tworzysz skomplikowane wzory na krośnie sprawdzą się doskonale przy tworzeniu biżuterii handmade.