Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Gumki jubilerskie / gumka elastyczna

Gumki jubilerskie stanowią doskonałą bazę do tworzenia własnych, niepowtarzalnych bransoletek DIY. Korzystając z rozmaitych półfabrykatów do biżuterii, takich jak koraliki szklane, koraliki Toho czy kamienie półszlachetne, wyczarować możesz ozdoby w wielu ciekawych stylach. Czy wolisz charakter klasyczny i elegancki czy też stawiasz na awangardę i nutkę szaleństwa, na pewno dopasujesz półprodukty, które w pełni oddadzą Twój charakter.

--- czytaj więcej ---
gumki jubilerskie

Gumka elastyczna

Gumki jubilerskie dostępne są w wielu kolorach dzięki czemu mogą wspaniale komponować się z elementami, które wybierzesz. Ogromną zaletą gumek elastycznych jest łatwość i szybkość wykonania przy ich pomocy ozdób typu handmade. Wystarczy nawlec na gumkę koraliki i pozostałe dobrane detale a następnie związać ze sobą końce bez konieczności mocowania zapięcia. Dzięki swojej rozciągliwości idealnie dopasowują się do ręki i są niezwykle wygodne. Bransoletki na bazie gumek jubilerskich już od kilku lat nie wychodzą z mody, są uniwersalne i doskonale sprawdzają się jako gustowny dodatek lub miły upominek dla kobiet w każdym wieku.