Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Druty i szpilki ze srebra 925

Druty i szpilki ze srebra 925 doskonale sprawdzą się przy  wykonywaniu ręcznie robionej biżuterii, ponieważ są to bardzo uniwersalne elementy. 

--- czytaj więcej ---

Druty, szpilki półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Takie półfabrykaty do biżuterii możemy zastosować przy wytwórstwie różnego rodzaju ozdób, m.in. do bransoletek, kolczyków oraz biżuterii na szyję. Wystarczy do nich dodać ulubione koraliki szklane, kamienne wisiorki lub dodatki z drewna i mamy gotową, oryginalną  biżuterię handmade. Wykonywana w taki sposób bransoletka z koralików z pewnością przysporzy nam wiele frajdy i będzie się świetnie prezentowała, a przy tym jest niezwykle unikalna i mamy gwarancję, że nie spotkamy nikogo z podobną ozdobą na szyi czy ręce. Trzeba również dodać, że srebrne półprodukty do biżuterii nie powodują uczulenia, jak to bywa w przypadku części do biżuterii wykonywanych z innych materiałów. Druty i szpilki ze srebra 925 są więc bardzo wielofunkcyjne, a to jak ich użyjemy zależy tylko i wyłącznie od naszej fantazji i kreatywności. Dodatki te możemy nabyć w różnych wariantach, jeżeli chodzi o ich grubość i wymiary, co daje szerokie pole do popisu przy produkcji ozdób.