Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Linki i druty stalowe pokryte nylonem

Linka jubilerska stalowa to niezbędna baza do wykonania wielu modeli biżuterii. Linka sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest mocna i pewna biżuteryjne baza, która będzie w stanie utrzymać nawet ciężkie korale z kamieni ozdobnych. Drut stalowy daje się łatwo i precyzyjnie pociąć narzędziami jubilerskimi, dzięki czemu można go dowolnie dopasowywać np. do obwodu nadgarstka przy tworzeniu bransoletki, lub dopierać długość kolczyków. Zasadniczą cechą linki jubilerskiej jest to, że nie poddaje się ona łatwo przypadkowym wygięciom, więc biżuteria zrobiona przy użyciu tejże linki jest bezpieczna, nie będzie zmieniać swojego kształtu, a także nie ulegnie zniszczeniu. Drut jubilerski sam w sobie również może stanowić ciekawą ozdobę - przykładem może być naszyjnik stworzony z wielu obręczy ciasno do siebie przylegających z umieszczonymi na nich podłużnymi tunelami koralików. To efektowny drobiazg, który można założyć do wytwornej wieczorowej kreacji. Nasz sklep oferuje linki jubilerskie w kilkunastu różnych kolorach - można je dowolnie ze sobą łączyć w celu uzyskania niepowtarzalnego efektu.

--- czytaj więcej ---

Linki stalowe - długie kolczyki i ciekawe naszyjniki

Drut jubilerski stalowy świetnie nadaje się na bazę do długich kolczyków. Poza odpowiednio przyciętym kawałkiem drucika trzeba się wyposażyć w srebrne bigle do kolczyków oraz w narzędzia jubilerskie i odpowiednie zamknięcia. Drucik umożliwi wyczarowanie kolczyków wielowymiarowych, o kilku równolegle do siebie umieszczonych linkach, na które można nałożyć ulubione koraliki np. koraliki szklane, a u dołu zabezpieczyć je zamknięciem. Zamiast koralików, można wykorzystać małe kamyki szlachetne o nieregularnych kształtach i w różnych kolorach. W ten sposób powstanie biżuteria o naturalnym charakterze. Linka jubilerska pomoże również zrobić piękny naszyjnik. Naszyjnik wykonany z takiej linki bez trudu udźwignie ciężar cięższych koralików lub metalowych zawieszek charms. Biżuteria taka nie ulega deformacjom, dlatego w każdej sytuacji wygląda świetnie i niezwykle elegancko.

Bransoletki i praktyczne drobiazgi z drucików stalowych

Linka stalowa jubilerska pokryta nylonem to bardzo efektowna baza do ciekawej bransoletki. Można a nią nakładać koraliki modułowe, które są bardzo modne, a także koraliki o różnych kształtach i gabarytach. Bransoletkę można wykończyć ozdobnym zapięciem z łańcuszkiem. Dzięki temu, że w ofercie naszego sklepu jest wiele kolorów stalowych linek, można pokusić się o wykonanie bransoletki składającej się z kilku połączonych ze sobą kół - wówczas zwiększa się możliwość wykorzystania wielu ciekawych i kolorowych koralików lub innego typu ozdób. Stalową linkę można także wykorzystać do wykonania ciekawej ozdoby na breloczek do kluczy lub telefonu. Wystarczy niedługi kawałek drucika i kilka koralików. Dzięki półfabrykatom jubilerskim bezpieczne wykończenie ozdoby będzie niezwykle proste. Tak wykonany breloczek to idealny pomysł na prezent.