Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Druty aluminiowe - wielkość 0,8mm

Półprodukty do biżuterii oraz koraliki Toho można kupić wraz z drutem aluminiowym. Drut aluminiowy est wyjątkowo plastyczny. Dzięki niemu można tworzyć kolczyki, ogniwa z koralikami szklanymi. Bransoletki z koralików łączone drucianymi ogniwami wyglądają bardzo modnie. Drut łatwo jest kształtować. Można wykorzystać go do tworzenia kolczyków DIY, a także łańcuszków, czy innego rodzaju rękodzieła. 

--- czytaj więcej ---

Drut aluminiowy

Druty aluminiowe mogą z powodzeniem służyć do łączenia elementów: półprodukty do biżuterii, czy koraliki ładnie komponują się i mocno trzymają całości. Są łatwe do wyginania i bardzo mocne. Dostępne o różnych średnicach, idealne nawet do bardzo drobnych koralików. Sprawdzą się do wykonywania również biżuterii artystycznej.

Bransoletka wykonana z połączenia koralików oraz drutu aluminiowego wygląda bardzo nowocześnie oraz elegancko.

Koraliki najtaniej jest połączyć za pomocą takiego drutu. Jest on także świetnym elementem dekoracyjnym, np. przy kolczykach lub wisiorkach. Można wykonać za jego pomocą zapięcie do rzemyka.

Handmade może być wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.