Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Czeskie koraliki Rizo - wszystkie kolory

Koraliki rizo, czyli niezliczone opcje do stworzenia ciekawej biżuterii. Rizo to podłużne szklane koraliki o owalnym kształcie, które z jednej strony nieznacznie się zwężają. To również niezwykle wdzięczny materiał do tworzenia wyjątkowej i efektownej biżuterii dla kobiet w każdym wieku. Z tych czeskich koralików tych z łatwością można wykonać przestrzenne lub płaskie kolczyki, wspaniałe bransoletki, a także naszyjniki i zawieszki lub pojedyncze elementy, z których następnie da się złożyć konkretny biżuteryjny przedmiot. Koraliki tego typu występują w bardzo wielu kolorach. W ofercie znajdują się modele w kolorach metalicznych, z połyskiem, które idealnie nadają się do tego, aby stworzyć z nich elegancką wieczorową biżuterię. Dostępne są także koraliki w delikatnych pastelowych kolorach, które bardzo dobrze nadają się do tego, aby wykonać z nich lekką, pełną energii i delikatności letnią biżuterię, która sprawdzi się w zestawieniu z sukienkami lub topami o luźnym kroju. Rizo to wyjątkowe koraliki, które dają ogromne możliwości osobie, która tworzy z nich różne wzory.

--- czytaj więcej ---
Rizo™

Koraliki Rizo - piękna biżuteria przestrzenna

Koraliki rizo nadają się do tego, aby wykonać z nich "najeżoną" biżuterię, czyli taką, która można kojarzyć się z np. mieszkańcami mórz i oceanów. Wystarczy, przy robieniu bransoletki, tak układać koraliki, aby część bez dziurki wystawała na zewnątrz. W ten sposób powstanie bransoletka przestrzenna, efektowna i bardzo ładna, zaś wyjątkowy efekt można pogłębić stosując naprzemiennie kilka kolorów. W podobny sposób można wykonać kolczyki lub zawieszki. "Najeżone" kulki będą stanowiły doskonały dodatek do wieczorowej stylizacji. Można je stworzyć z czarnych lub metalicznych koralików rizo, aby uzyskać elegancki i nietuzinkowy wygląd.

Kolorowe dodatki z koralików rizo

Rizo to koraliki, które dostępne są w wielu kolorach i dzięki temu właśnie można wykonać biżuterię radosną, pełną energii, która spodoba się zarówno nastolatce, jak i jej mamie. Przykładem mogą być na przykład pastelowe kolczyki. Długie, składające się z kilku kwiatków w różnych barwach, będą wspaniale korespondować z naszyjnikiem w podobnym stylu. Koraliki typu rizo umożliwią także stworzenie młodzieżowej biżuterii dla tych młodych osób, które koniecznie chcą podkreślić swój styl, indywidualność i wyróżnić się na tle rówieśniczej grupy. Etniczne wzory są osiągalne dzięki zestawieniu ze sobą koralików w różnych kolorach. Praca nad biżuterią może być doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu mamy i jej nastoletniej latorośli. Tworzenie biżuterii należy do zajęć kreatywnych, pobudzających wyobraźnię, które mogą zaowocować odkryciem nowej pasji. Biżuteria z koralików rizo to także pomysł na udany prezent dla bliskiej osoby, którego wartość tkwi w tym, że całą pracę wykonało się własnoręcznie.