Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Czeskie koraliki Preciosa®

Koraliki Preciosa to najsłynniejsze koraliki czeskie. Są bardzo trwałe, równe i wygodne w użyciu. Są również stosunkowo tanie, dlatego już za niewielką sumę można uzbierać masę koralików, z których stworzysz piękne kolczyki, bransoletki, naszyjniki lub ozdoby sutasz. Koraliki Preciosa doskonale sprawdzają się przy tworzeniu biżuterii handmade.

Wśród koralików marki Preciosa znajdziemy wiele odmian: koraliki Candy, Chilli, PIP i koraliki Preciosa rocaille. Do najpopularniejszych należą zdecydowanie te ostatnie. Koraliki drobne Rocaille wielkością i wyglądem przypominają japońskie koraliki Miyuki i Toho, ale są od nich tańsze. Koraliki Candy to z kolei znacznie większe (8 mm) elementy przypominające wyglądem guziki, a Chilli i PIP mają podłużny kształt.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z biżuterią i nie masz pomysłu jak zestawić ze sobą różne kolory i kształty koralików, proponujemy gotowe zestawy koralików i mixy. W każdym zestawie znajdują się koraliki Preciosa, które idealnie pasują do siebie kolorystycznie. 

Koraliki sprzedajemy w dużych, hurtowych opakowaniach i mniejszych, detalicznych paczkach.

--- czytaj więcej ---
koraliki Preciosa®

Koraliki Preciosa rocailles, koraliki Preciosa do haftu i nie tylko

Czy wiesz, czym są wyroby handmade? Świat pięknej biżuterii kusi klientów wystawami pełnymi kosztownych precjozów, z powodu ceny  niejednokrotnie niedostępnych dla wielu zwykłych ludzi. Dziełom zawodowych jubilerów i artystów można jednak przeciwstawić wyroby, które  wyszły spod własnej ręki. Takie, które będą efektem indywidualnego poczucia piękna oraz własnej, nieograniczonej wyobraźni. Nasz sklep oferuje półfabrykaty do wyrobu biżuterii, wśród których jedno z najważniejszych miejsc należy się koralikom Preciosa. Czeskie koraliki Preciosa  są niewielkie, ale różnorodność ich kształtów doceni każdy twórca biżuterii. Koraliki są dla nich wdzięcznym tworzywem, ponieważ stanowią  podstawę do wykonania efektownych naszyjników, bransoletek, czy pierścionków. Bransoletka sporządzona z koralików Preciosa może ozdobić  nadgarstek zachwyconego nią dziecka, ale z pewnością przypadnie do gustu także osobom dorosłym. Te najsłynniejsze z czeskich koralików odznaczają się dużą trwałością, wysoką jakością wykonania oraz wygodą w użyciu. Niebagatelną zaletą jest także ich niska cena. Wszystko to  sprawia, że są one bardzo popularnym półproduktem. Wśród koralików tej marki mamy do dyspozycji między innymi koraliki Candy, Chilli, PIP  i koraliki "Preciosa" rocaille.     

Czeskie koraliki Preciosa

Koraliki szklane, o różnym stopniu przezroczystości, a także we wszelkich, dostępnych kolorach, mogą stanowić cenną ozdobę, gdy połączymy je ze sobą za pomocą sznurka, rzemyka lub łańcuszka. Półprodukty do biżuterii dają nieskończone możliwości tworzenia biżuterii dla siebie  lub na prezent dla ukochanej osoby. U nas znajdziesz koraliki najtaniej, więc nie wahaj się dłużej i spróbuj swoich sił w tworzeniu  własnych dzieł sztuki. Pomysłowy DIY dostarczy ci większej satysfakcji, niż gotowa ozdoba kupiona w sklepie. Bransoletki z koralików można wykonać posiłkując się własnym pomysłem lub wyglądem dawnych klejnotów na znanych dziełach sztuki. Łącz zatem koraliki szklane ze srebrnymi  półfabrykatami, aby osiągnąć swój artystyczny cel.

Baw się zestawieniami koralików Preciosa z biglami i ogniwkami. Do dyspozycji masz szpilki oraz zaciskowe kulki i wiele półfabrykatów do biżuterii- idealne akcesoria do własnoręcznie wykonanej biżuterii. Dzięki niej każda kobieta może się poczuć nie tylko piękna, ale także inteligentna i kreatywna. Czy musi nas peszyć pospolity materiał, z jakiego wykonane są koraliki? Otóż nie. W starożytnym Egipcie bez  kompleksów łączono w wyrobach jubilerskich cenne metale oraz kosztowne kamienie ze szklanymi, a nawet ceramicznymi kulkami. Surowiec liczył  się mniej, niż jakość i estetyka wykonania. Czyż nie jest to wspaniała inspiracja?

Gdzie kupić koraliki Preciosa?

Koraliki Preciosa kupisz w naszym sklepie w paczkach detalicznych i hurtowych, w tym paczkach 20g, 50g czy 250g. zapraszamy.