Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Czech Beads - szklane koraliki czeskie

Koraliki czeskie to świetny wybór do rękodzieła dla osób, które cenią wysoką jakość, a jednocześnie zależy im na dobrej cenie. Koraliki produkowane przez naszego sąsiada znane są z wysokiej jakości. Ich cena jest znacznie niższa od produktów japońskich firm takich jak koraliki Miyuki i koraliki Toho. Zaletą czeskich koralików jest to, że dostępne są w dużej gamie rozmiarów, w tym dużych.

Koraliki czeskie produkuje wiele firm, a największym uznaniem cieszą się  koraliki Preciosa (dawnego Jablonexu) i koraliki Matubo Super Duo. Coraz popularniejsze są również koraliki z dwoma otworami jak np. koraliki Ufo.

Koraliki czeskie to bogactwo kolorów, kształtów i ciekawych efektów.  U nas znajdziesz koraliki czeskie z perłowym połyskiem, transparentne, w neonowych kolorach i wiele innych. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Własnoręczne wykonywanie biżuterii to dobra zabawa dla osób w każdym wieku i sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciół.

--- czytaj więcej ---
koraliki czeskie

Czeskie koraliki - zabawa z kształtami

Czeskie koraliki są często używane w beadingu. Za pomocą żyłki jubilerskiej i barwnych koralików z dwiema dziurkami można wykonać biżuterię płaską jak naszyjniki czy bransoletki w pięknych geometrycznych wzorach. 

Łezki i kółka - stylowa biżuteria na co dzień

Koraliki czech beads pozwolą osiągnąć spektakularny efekt. Wystarczy zaopatrzyć się w koraliki o kształcie łezki, czyli np. w koraliki rizo. Są one dostępne w wielu pięknych kolorach. Dziurka do przełożenia przez nią żyłki lub cienkiego drucika znajduje się w węższej części koralika. Dzięki temu można stworzyć naszyjnik przypominający wodną kaskadę. Wykonany z kilku odcieni koralików w niebieskim kolorze będzie przypominał wzburzone morze. Koraliki czeskie o kształcie łezki pozwolą również na wykonanie kolczyków przypominających niektóre organizmy rafy koralowej - najeżone kolczaste kulki jako kolczyki lub elementy naszyjnika z pewnością przyciągną uwagę. Z kolei okrągłe koraliki o beads wheel z dość obszerną dziurką w samym środku pozwolą się nawlekać na rzemyk jubilerski. Tak z pięknych czeskich koralików powstaną dodatki do buntowniczej, rockowej stylizacji, mocne i wyraziste. Sprawią one przyjemność tej kobiecie, która lubi podkreślać swój wyjątkowy styl na różne sposoby, a biżuteria stanowi dla niej ważny element codziennej stylizacji.

czeskie koraliki szklane

Koraliki szklane są połączeniem jakości oraz dobrej ceny. Zawierają więc w sobie dwie cechy najbardziej pożądane przez konsumentów. Ich największą zaletą jest to, że są dostępne w wielu różnorodnych rozmiarach. Dzięki temu możemy wytworzyć niepowtarzalne bransoletki z koralików. Koraliki posiadają ciekawe efekty, takie jak np. perłowy połysk. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wachlarz koralików w licznych barwach i kształtach. Jeśli kiedykolwiek miałeś styczność z półfabrykatami do wyrobu biżuterii, wiesz jak ważny jest ich odpowiedni dobór. Dostępne w modnych neonowych odcieniach świetnie nadadzą się do wyrobienia ozdób uszu. Stworzone przez Nas oryginalne kolczyki niewątpliwie będą obiektem podziwu wśród znajomych. Przecież takich niepowtarzalnych rękodzieł nie znajdziemy w lokalnym sklepie. Stworzony osobiście handmade jest bardzo ceniony we współczesnym świecie i dzięki temu możemy także rozwinąć biznes, stanowiący dodatkową formę zarobku.