Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Chwosty, frędzle ozdobne.

Chwosty są popularnymi produktami do wyrobu biżuterii, najczęściej wykorzystuje chwosty do kolczyków, które przypominają styl boho, etniczy. Frędzle dobrze się komponują z różnego rodzaju koralikami, półfabrykatami, dzięki czemu łatwo utworzyć naszyjnik, czy bransoletkę z taką zawieszką.

W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje chwostów, w tym jeden z metalową końcówką. 

--- czytaj więcej ---
chwosty

Chwosty do kolczyków

Chwosty to obecnie bardzo popularny produkt do kolczyków. Kolczyki takie wyglądają bardzo lekko i przyjemnie. Na naszym kursie biżuterii znajdziesz kilka lekcji z chwostami zapraszamy,

Chwosty jak zrobić

W naszym sklepie znajdziesz narzędzie do robienia chwostów które ułatwi Ci ich tworzenie.

Chwosty ozdobne

Kupuj chwosty najtaniej, w najlepszych cenach oferujemy je w paczkach detalicznych i hurtowych, możliwość rabatów i darmowej wysyłki. Można je wykorzystać do tworzenia biżuterii, jako chwosty do bransoletek, ale także do różnego rodzaju rękodzieła np ozdabiania odzieży, tworzenia breloków itd.

Kolczyki z chwostami

Chwosty to obecnie bardzo modne dodatki do biżuterii, głównie za sprawą wielu sławnych osób, które afiszują się z takimi właśnie ozdobami. Najczęściej stosuje się je do wykonania fantazyjnych kolczyków, eleganckich naszyjników czy też  oryginalnych bransoletek. Chwosty to półprodukty do biżuterii, które można również wykorzystać do odnowienia naszej starej torebki, swetra czy bluzki. Chociaż chwosty najczęściej stosuje się do wykonywania minimalistycznych, pełnych elegancji ozdób, np. zawieszanie jednej tylko chwosty na żyłce bądź łańcuszku, to można z powodzeniem tworzyć bardziej nieszablonowe dzieła i dodawać np. koraliki szklane, kamienie półszlachetne czy drewniane półprodukty do biżuterii. Po takim połączeniu nasza ozdoba np. kolczyki nabierze bardziej oryginalnego, nietuzinkowego wyglądu. Chwosty dobrze komponują się również w towarzystwie takim jak jedwabny sznurek czy tez żyłka do biżuterii.

Chwosty można nabyć w ogromnej liczbie kolorów, co daje szerokie pole do popisu przy ich wykorzystywaniu.