Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Cekiny ozdobne do biżuterii

Kolorowe cekiny najlepszej jakości. Cekiny ozdobne to bardzo obszerna kategoria składająca się z nietuzinkowych koralików, które znajdą wiele zastosowań. Cekiny kojarzą się przede wszystkim z elementami zdobiącymi odzież lub dodatki, jednak można je także wykorzystać jako koraliki do tworzenia zaskakującej biżuterii. Cekiny te są grubsze od tych doszywanych na ubraniach, cechują się także interesującymi kształtami i wysoką jakością wykonania (są bardzo starannie wycinane). Z cekinów można zrobić biżuterię delikatną, jak i lekko zadziorną, w dyskotekowym stylu. Koraliki te ożywią każdy zestaw ubrań i będą pasowały każdej kobiecie, bez względu na wiek. Biżuteria wykonana z cekinów będzie odbijać światło, dzięki czemu rozjaśni twarz osoby, która cekiny nosi. Poza tym np. drobne cekinowe kolczyki mogą być odpowiednią biżuterią dla dziewczynki w wieku szkolnym - można wykonać je samemu, używając półfabrykatów jubilerskich lub poprosić o pomoc mamę. Cekinowe koraliki pozwolą puścić wodze fantazji i stworzyć biżuterię pełną pozytywnej energii, niesamowitych kolorów i fantastycznych zestawień. Nasza oferta obejmuje między innymi cekiny laserowe oraz kremowo-tęczowe.

--- czytaj więcej ---

Cekiny - biżuteria w modnym stylu

Cekiny i koraliki można zagospodarować na różne sposoby. W tej kategorii są elementy, które są stworzone po ty, by zrobić z nich piękne i przyciągające uwagę, kolczyki. Idealnie będą się do tego nadawać takie modele cekinów jak łezki, listki, duże kółka, cekiny - zęby, prostokąty lub gwiazdki. Umiejętnie wykorzystując półfabrykaty jubilerskie, jak na przykład srebrne bigle, można wyczarować kolczyki kaskadowe, składające się z kilku elementów, ułożonych jeden pod drugim bądź zawieszonych równolegle w stosunku do siebie. W ten sposób można łączyć ze sobą różne barwy, np. czerwień z zielenią lub kolor żółty z niebieskim. To biżuteria doskonała np. na szaloną noc w klubie lub na domową imprezę.

Cekiny - koraliki na każdą okazję

Kolczyki to nie jedyne możliwości, jakie dają cekiny. Nasz sklep z cekinami ma w swojej ofercie elementy, które mogą stanowić podstawę wyjątkowej bransoletki. Co jest potrzebne? Trwały sznurek lub nić jubilerska w dowolnym kolorze, cekiny, które można połączyć ze sobą "na płasko" oraz znajomość podstawowych węzłów. W taki sposób powstaną bransoletki złożone np. z kółek lub kwadratów, prostokątów (modele z dziurkami po obu stronach) lub też z listków. Natomiast takie elementy, jak zęby, mogą stanowić wiszące ogniwo bransoletki. Naszyjnik zrobiony z tych elementów może korespondować pod względem kolorów i kształtów cekinów z kolczykami i bransoletką. Kremowo-tęczowe cekiny ozdobne umożliwią wykonanie biżuterii, która pięknie będzie się komponować z letnimi stylizacjami. Koraliki te cechują się pięknymi kolorami i błyszczącą powierzchnią. Posłużą do wykonania biżuterii kobiecej, słodkiej i delikatnej, wprost idealnej na popołudniowe wyjście na kawę.