Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Loom bands

Certyfikat, bezpieczeństwo: EN71 Part1:2011, EN71 Part 2:2011, EN71 part3: BS:EN 71-3:2013.

Srebro

Zgodnie z polskim prawem półfabrykaty srebrne o masie poniżej 5 gram nie podlegają obowiązkowi cechowania i nie wybija się na nich prób.

Niemniej przeprowadzamy dodatkowe, nieobowiązkowe badania. Więcej informacji wraz z zaświadczeniami z Urzędu Probierczego znajdziesz na tutaj: drut srebrny, bigle zamknięte, bigle otwarte, kuleczki zaciskowe, łapaczki, federingi, ogniwka. Informujemy również, że jeżeli zależy Ci na certyfikacji innych srebrnych produktów to skontaktuj się z nami. Współpracujemy z Urzędem Probierczym i możemy przeprowadzić dla Ciebie badania i certyfikację. Badania takie są odpłatne.

Swarovski

Jesteśmy oficjalnym partner brandingowy programu Create Your Style with SWAROVSKI ELEMENTS należącej do firmy SWAROVSKI AG. Kupując w naszym sklepie macie Państwo pewność kupna oryginalnych produktów od bezpośredniego importera w bardzo dobrych cenach.
Zobacz Certyfikat.

Półfabrykaty - Nikiel Free

Nasze półfabrykaty są badane pod kątem zawartości niklu i spełniają normę EN12472 & EN1811: Intertek 1, Intertek 2, Intertek 3, Intertek 4, Intertek 5, Intertek 6.

Koraliki drewniane

Koraliki drewniane jednokolorowe barwione są na piękne, żywe kolory bezpieczną, ekologiczną farbą spełniającą normę BS EN 71-3:1995. Koraliki zostały zbadane przez niezależne laboratorium Intertek w Wielkiej Brytanii.

Półfabrykaty - Cadmium Free

Nasze półfabrykaty są badane pod kątem zawartości kadmu i spełniają normę BS EN 1122:2001.

Muszle

Nasze muszle pochodzą z legalnych hodowli co poświadcza certyfikat weterynaryjny.

Paznokcie - Ozdoby

Nasze półfabrykaty na paznokcie zostały przebadane przez niezależne laboratorium Intertek w Wielkiej Brytanii.