Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki typu Pandora - wielość zastosowań

Bransoletka w najpopularniejszym w ostatnim czasie fasonie to bezapelacyjnie ta, która posiada koraliki typu Pandora. Niewielkie, połyskujące moduły prezentowane są w różnych kompozycjach na srebrnym, złotym lub skórzanym, gładkim rdzeniu. Dzięki możliwości dowolnej kombinacji poszczególnych części bransolety, jej design można zmienić diametralnie w zaledwie kilka sekund. Z tego powodu bransoletki z koralików typu Pandora są świetnym pomysłem na prezent dla kobiety w każdym wieku - ozdabiając bransoletki modułowe kolorowymi koralikami stworzy się propozycję idealną dla małej dziewczynki. Biznesowa stylizacja zaprezentuje się nieszablonowo, jeśli na srebrnym, bądź złotym wężu bransoletki pojawią się subtelne elementy w dyskretnych barwach. Nieco odważniejszą opcją jest zawieszenie na bransolecie dużej ilości modułów, lecz tylko jeden koralik będzie wyglądał równie efektownie, choć zdecydowanie subtelniej.

Co wyróżnia koraliki modułowe?

Koraliki modułowe wykonywane są ze szkła oraz materiałów syntetycznych, łączy je jednak charakterystyczny, symetrycznie umieszczony otwór okolony srebrną powłoką. Dzięki uniwersalnej wielkości tunelu z powodzeniem koralik można zawiesić na naszyjniku. Delikatną ozdobę łatwo jest wówczas dopasować do bransolety, na której nawleczone są koraliki typu Pandora w tym samym stylu. Moduły stanowią znakomitą bazę do tworzenia autorskiej biżuterii i projektowania swoich własnych zestawów wzorów i kolorów, w oparciu o popularny trend Pandory. W asortymencie dostępne są koraliki z wypustkami, gładkie, posrebrzane, albo wzorzyste. Nieszablonowe propozycje modułów to między innymi te zrobione z kamieni półszlachetnych, albo z naturalnych kryształów. Ekskluzywna wersja bransoletki zatem jest na wyciągnięcie ręki po właściwy koralik. By biżuteria miała mniej oficjalny charakter warto sięgnąć po koraliki z kolorowego, albo bezbarwnego akrylu i cieszyć się swoją oryginalną i wyjątkową biżuterią zawsze i wszędzie.