Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Perełki i kwiatowe kamyczki

Koraliki millefiori to kategoria obfitująca w niezwykle ciekawe elementy do tworzenia biżuterii. Kwiatowe kamyczki - każdy inny, nie ma dwóch takich samych, a co za tym idzie, każdy przedmiot stworzony z tych koralików jest jedyny w swoim rodzaju. To, co koraliki łączy, to odcienie np. czerwieni, błękitu lub zieleni. Można stworzyć kaskadowy naszyjnik z kilku odcieni lub wykorzystując tylko jeden z nich. W tym przypadku świetnie sprawdzą się przede wszystkim wspomniane kamyczki, ale i perełki millefiori. Nie ma dwóch takich samych perełek; różnią się od siebie detalami i odcieniami. Perełki można nasunąć na np. na linkę jubilerską, tworząc w ten sposób pozornie uporządkowany naszyjnik. Perełki umieszczone na długiej i giętkiej bazie do naszyjnika można owinąć wokół szyi kilka razy - kaskadowo spływające korale będą się pięknie prezentować na gładkiej jasnej bluzce. Tworzenie biżuterii z koralików millefiori to wspaniały sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu. Niepowtarzalne koraliki pobudzą wyobraźnię do stworzenia wyjątkowych modeli bransoletek, naszyjników i kolczyków.

Owale, prostokąty i kostki - niecodzienne koraliki

Koraliki millefiori to także wyśmienita baza to stworzenia wyjątkowych kolczyków. Wystarczy wybrać koraliki w kształcie większych kostek i odpowiednie półfabrykaty jubilerskie niezbędne do wykonania kolczyków. A może dwa różne kolczyki albo składające się z kostek w różnych odcieniach? Taki pomysł z pewnością spodoba się wszystkim miłośniczkom nietuzinkowej biżuterii, która pomaga wyróżnić się z tłumu. Owalne modele koralików millefiori umożliwią zrobienie ciekawej bransoletki. W kategorii większych koralików znajdują się elementy płaskie - wielobarwne prostokąty. Mogą one stanowić wyjątkowej urody naszyjnik, którego niewątpliwym plusem będzie płaska konstrukcja. Dzięki temu naszyjnik będzie dobrze przylegał do dekoltu lub do ubrania, nie ślizgając się.