Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Nietuzinkowe kolczyki i bransoletki

Zawieszki do kolczyków to przede wszystkim gładkie koła, zarówno duże, jak i małe. Można na nie nałożyć dowolne ozdoby np. syntetyczne koraliki. Aby uzyskać na przykład, etniczny efekt, warto skorzystać z naturalnych koralików drewnianych, lub z koralików wykonanych z kokosa. Na dużych kołach będą się pięknie prezentować także koraliki z koralowca, zwłaszcza te o nieregularnych kształtach. Poza gładkimi kołami, dostępne są także koła ozdobne. Część z nich posiada wypustki, w których można umieścić elementy ozdobne, przedłużając długość kolczyka aż do ramion. Zawieszki są bardzo lekkie, więc nie obciążą ucha. Zawieszki do bransoletek, na przykład te w kształcie serca, pięknie ozdobią nadgarstek. Bransoletki z doczepianymi elementami są obecnie bardzo modne. Taka biżuteria, wzbogacona o zawieszki, zdecydowanie wpisuje się w aktualnie panujące trendy.

Łańcuszki z zawieszkami - delikatna kobieca biżuteria

Zawieszki do łańcuszków to przede wszystkim formy odlewane w postaci serc lub listków. Wytłoczone wzory same w sobie stanowią subtelną ozdobę. Jadnak wykorzystując wypustki można wykonać naprawę wyjątkowy i olśniewający naszyjnik. Wystarczą druciki lub kilka oczek łańcuszka, kamyki lub dowolne koraliki oraz narzędzia jubilerskie. Wszystkie te elementy umożliwią rozbudowanie zawieszki i wyczarowanie niezwykle ciekawego i przykuwającego uwagę modelu, który będzie pasował w szczególności do letnich stylizacji. Spływające elementy rozbudowanej zawieszki to bardzo efektowne połączenie, wystarczy puścić wodze wyobraźni i tworzyć. Zawieszka pozłacana ozdobi każdą kreację, ponieważ nadaje się do noszenia o wszystkich porach dnia. Natomiast wykorzystując tylko jeden skromny element na zawieszce, można stworzyć delikatną ozdobę pasująca do służbowego stroju.