Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii - niezbędnik projektanta

Aby tworzyć wyjątkową biżuterię, oprócz pomysłów i materiałów niezbędnych do pracy, trzeba zaopatrzyć się także w półfabrykaty jubilerskie. Bez nich trudno marzyć o trwałej biżuterii. Półfabrykaty to bardzo szeroka gama produktów wśród których znajdują się m.in. druty do nawlekania koralików, bilge i zapięcia, końcówki, karabińczyki, podwieszki i inne. Wszystkie te elementy wykonane są z trwałych materiałów. Poza tym, w zależności od tworzonej biżuterii, można dobrać sobie stosowne wykończenia i barwy, np. elementy w kolorze srebra lub złota albo antyczne (szczególnie przydatne, kiedy chce się stworzyć biżuterię stylizowaną na retro). Akcesoria srebrne pomogą wykreować biżuterię w modnej minimalistycznej estetyce.

Półfabrykaty do biżuterii - nieskończone możliwości kreacji

Instrumentarium niezbędne do domowej produkcji biżuterii jest niezwykle pomoce w tworzeniu praktycznie wszystkich jej rodzajów. Delikatne, ale bardzo trwałe bigle, pomogą samodzielnie zrobić wymarzone kolczyki - dłuższe lub krótsze, pasujące zarówno do letniej sukienki, jak i służbowego stonowanego stroju. Półfabrykaty do wyrobu biżuterii to np. oszczędne w formie końcówki oraz karabińczyki, które umożliwią solidne wykończenie korali lub bransolety, dzięki czemu każda z tych rzeczy będzie dobrze zabezpieczona, a także długowieczna. W ofercie znajdują się także zawieszki do telefonów komórkowych - dzięki nim można nieco ożywić to urządzenie, mocując na zawieszce np. maleńki breloczek. Półfabrykaty pozwalają na możliwość realizowania różnych pomysłów. Do ich urzeczywistniania przydatne okażą się również nasze narzędzia jubilerskie.