Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Biżuteria z metalowych koralików - świat pełen inspiracji

Korale metalowe to obszerna kategoria produktów, w której znajdują się wyjątkowe modele koralików oraz zawieszek. Koraliki druciane w formie metalowych drucianych kulek są niezwykle efektowne. Nieregularnie zawijane druciki tworzą malownicze esy-floresy, z których można wyczarować pełne magicznego wdzięku naszyjniki i bransoletki. Taki zestaw będzie doskonale współgrał z czarnym strojem np. z aksamitną sukienką. W kategorii tej są także metalowe nakładki na koraliki, które można nałożyć na dowolny koralik np. w kształcie kulki, aby go trochę ożywić lub nadać mu ciekawy wygląd. Metalowe przekładki z cyrkoniami pozwolą oddzielić od siebie koraliki w tym samym kolorze, tworząc w ten sposób przyjemny dla oka ozdobnik w ujednoliconym sznurze koralików. Koraliki w formie śnieżnych kuleczek to ciekawe elementy, z których można zrobić delikatną, bardzo kobiecą, biżuterię.

Metalowe zawieszki i przekładki z cyrkoniami

Koraliki z metalu to kategoria, która obejmuje także kolorowe zawieszki. Zawieszki mają bardzo różne kształty. Są pośród nich kwiatki, listki, zwierzęta (np. delfiny, kotki i ptaszki), przedmioty (torebeczki, buciki, lampa Aladyna) oraz postaci. Zawieszki typu charms świetnie prezentują się w bransoletkach, pośród innych koralików z metalu, np. kuleczek i przekładek z cyrkoniami w postaci kulek lub krążków. Metalowe koraliki w formie zawieszek staną się bardzo atrakcyjnym elementem każdej bransoletki, do stworzenia której warto wykorzystać nasze druty i linki jubilerskie. Dzięki tym koralikom można stworzyć "bransoletkę tematyczną", czyli pośród koralików umieścić zawieszki ze zwierzętami lub te, które przedstawiają pojazdy lub kobiece akcesoria (torebkę, szpilki). W połączeniu z delikatnymi koralikami przypominającymi kule śnieżne powstanie przepiękna i oryginalna autorska biżuteria z metalowych elementów.