Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki twin - pomysły na piękną biżuterię

Istnieje wiele sposobów tworzenia unikalnej biżuterii z koralików. Koraliki twin cechują się tym, że są owalne, lekko wypukłe i posiadają dwie dziurki, umieszczone jedna nad drugą. Daje to wiele możliwości zaaranżowania tych koralików zarówno na płasko, jak i w pionie, dzięki czemu można osiągnąć niebywałe efekty. Przykładem mogą być zupełnie płaskie elementy biżuterii, takie jak kolczyki lub naszyjniki. Ale z tego typu koralików można wykonać też efektowne broszki o kształtach kwiatów lub zwierząt. Motyl, kwiat o płatkach do złudzenia przypominających naturalne, biało-czarny kotek lub inny dowolny motyw to świetna ozdoba także dla małej dziewczynki. Broszki w tym stylu sprawdzą się w luźnej niezobowiązującej stylizacji.

Koraliki superduo - genialne bransoletki i wyjątkowe kolczyki

Dzięki zastosowaniu koralików superduo można wykreować naprawdę piękną i elegancką biżuterię. Koraliki te doskonale prezentują się w przestrzennych kolczykach w kształcie kulek. Można je połączyć ze sobą tak, aby uzyskać element biżuterii w wielu kolorach, lub w taki sposób, aby powstały drobiazgi eleganckie i stonowane, pasujące do poważnej kreacji lub stroju do pracy. Koraliki superduo znajdą także zastosowanie w bransoletkach. Dzięki wykorzystaniu ich można na przykład utworzyć zwarty splot w jednym lub kilku kolorach. Wówczas powstanie bransoletka przypominająca nieco metalowy pasek od zegarka. Można także budować z koralików superduo geometryczne elementy, oddzielając je od siebie większymi koralikami o innych kształtach. Także w przypadku tych koralików możliwe jest stworzenie płaskich kwiatowych elementów i włączenie ich do powstającej bransoletki. Taka biżuteria to doskonały pomysł na prezent. Jest elegancka, ponadczasowa i bardzo efektowna. Bransoletki wykonane z tego rodzaju koralików będą cieszyły ich właścicielkę przez wiele lat.