Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Czeskie koraliki - zabawa z kształtami

Czeskie koraliki są często używane w beadingu. Za pomocą żyłki jubilerskiej i barwnych koralików z dwiema dziurkami można wykonać biżuterię płaską jak naszyjniki czy bransoletki w pięknych geometrycznych wzorach. 

Łezki i kółka - stylowa biżuteria na co dzień

Koraliki czech beads pozwolą osiągnąć spektakularny efekt. Wystarczy zaopatrzyć się w koraliki o kształcie łezki, czyli np. w koraliki rizo. Są one dostępne w wielu pięknych kolorach. Dziurka do przełożenia przez nią żyłki lub cienkiego drucika znajduje się w węższej części koralika. Dzięki temu można stworzyć naszyjnik przypominający wodną kaskadę. Wykonany z kilku odcieni koralików w niebieskim kolorze będzie przypominał wzburzone morze. Koraliki czeskie o kształcie łezki pozwolą również na wykonanie kolczyków przypominających niektóre organizmy rafy koralowej - najeżone kolczaste kulki jako kolczyki lub elementy naszyjnika z pewnością przyciągną uwagę. Z kolei okrągłe koraliki o beads wheel z dość obszerną dziurką w samym środku pozwolą się nawlekać na rzemyk jubilerski. Tak z pięknych czeskich koralików powstaną dodatki do buntowniczej, rockowej stylizacji, mocne i wyraziste. Sprawią one przyjemność tej kobiecie, która lubi podkreślać swój wyjątkowy styl na różne sposoby, a biżuteria stanowi dla niej ważny element codziennej stylizacji.