Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

11842 filc biały 1 mm arkusz 20 x 30 cm

filc biały 1 mm arkusz 20 x 30 cm
Opakowanie
arkusz 20 x 30 cm
Cena brutto
1,29 zł za opakowanie
 

Materiał

filc

Magazyn

Wysyłamy w

12 godzin *

Arkusz filcu stosowany do maskowania spodów biżuterii sutasz, zdobienia, wyszywania ...


Zobacz przykładowe prace z tym lub zbliżonym produktem

Filc w arkuszach - doskonałe zabezpieczenie biżuterii

Arkusze mają zróżnicowane grubości. Te najgrubsze są sztywne i sprawdzą się jako np. podkładki pod nogi od krzesła. Te cieńsze można wykorzystywać jako zabezpieczenie biżuterii. Filc w sposób szczególny nadaje się do wykańczania biżuterii typu sutasz. Arkusze filcowe do sutaszu zabezpieczają element biżuterii od jej tylnej strony. Sutasz to bardzo wymyślny i zawsze misternie wykonany rodzaj biżuterii, dlatego koniecznym jest, by każdy jego element był na swoim miejscu (w skład sutaszu wchodzą m.in. sznureczki, koraliki np. szklane, oszlifowane kamienie ozdobne etc.), nie przemieszczał się i nie wypadał. Filc w arkuszach do szutaszu wystarczy dopasować do kształtu biżuterii i podkleić.

Magiczny świat filcu - torebki, portfeliki i inne przedmioty

Arkusze filcu mogą służyć także do wykonywania przedmiotów takich jak torebki lub portfele. Filc umożliwia uszycie, zarówno dużej pakownej torby z wewnętrznymi kieszeniami, jak i niedużej kopertówki. Z filcu wykonamy także ozdoby, które można doszyć do torebek, np. kolorowe kwiaty, motywy roślinne lub zwierzęce. Podkładki pod talerze lub mniejsze, podkładki pod kubki, można wyprofilować jedynie na brzegach w efektowne esy-floresy lub motywy liści, by uzyskać interesujący element wystroju wnętrza. Filcowe naszyjniki - kółka w różnych kolorach umieszczone na bazie do naszyjnika w postaci drucika, to biżuteria w stylu hippie, która będzie pasować do ubrań z jeansu, barwnych sukienek i zwiewnych bluzek. Przestrzenna brosza w postaci kwiatu z masywnymi płatkami będzie doskonałą ozdobą czarnej gładkiej sukienki. Z filcu powstaną również słodkie ozdoby chodnikowe, a także kolorowe elementy dekoracji stołu.