Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koralowe kule - najdoskonalszy kształt w przyrodzie

Z kawałków naturalnych korali oszlifowanych do uzyskania idealnego kulistego kształtu powstaje elegancka biżuteria z koralowca. Prezentujemy kule z koralowca o zróżnicowanych rozmiarach i urzekających odcieniach koloru czerwonego. To właśnie z nich tworzone są korale z korala, będące ozdobą tradycyjnego stroju krakowskiego. Zestawiając je z elementami o innych, bardziej fantazyjnych formach oraz z wykorzystaniem półfabrykatów jubilerskich, można z nich wykreować również niepowtarzalne naszyjniki, bransolety i kolczyki. Bardzo oryginalnie prezentują się ozdoby z kul z korala białego.

Delikatne kostki z korala - materiał na oryginalne ozdoby

Osobną kategorię tworzą koraliki z koralowca w kształcie kostek o zróżnicowanych wymiarach: od najdrobniejszych aż po całkiem spore. Geometryczne prostota czerwonych prostopadłościanów złagodzona obłym szlifem, nadającym im lekko zaokrąglony kształt czyni je doskonałym materiałem dla projektantów i hobbystów wykonujących amatorsko unikalne naszyjniki i korale z koralowca. Drobne koraliki świetnie nadają się również do wyrobu bransoletek, zwłaszcza skomponowane z kawałkami o bardziej skomplikowanych i nieregularnych kształtach oraz z wykorzystaniem linek i drutów jubilerskich z naszej oferty.

Biżuteria z fantazją - pazury, pałeczki, owale

Tworząc koralowce, natura dała prawdziwy popis kreatywności. Starannie obrobione elementy szkieleciku morskich organizmów mogą przybrać cała gamę fantazyjnych, nieregularnych kształtów. Gładkie owale inspirują do projektowania eleganckich pierścionków, w których naturalne oczko zostaje szlachetnie oprawione, by cieszyć wzrok i zachwycać. Z pałeczek, pazurków i drobnych koralików można wyczarować prawdziwe arcydzieła. Niepowtarzalne naszyjniki i korale z korala to tylko jedna z możliwości. Prezentujemy tu szeroką gamę koralowych elementów o niebanalnych kształtach i kolorach: od klasycznej czerwieni, poprzez szlachetną biel, aż po unikalne odcienie zieleni oraz turkusu.